Tillbaka till startsidan
 
KOMMENTAR: yzpzla@vcbiol.com   [läs]
Webblösning utvecklad av:  Meriq AB    

SPELARE
På denna sida kan du se alla spelare som är anmälda till tävlingen just nu.


Sortera på: FÖRNAMN  EFTERNAMN  

NAMN
KLUBB
LAND
STARTER
 
Vänsterhänt Ahlquist, Dan
BK Trol SWE Måndagen den 14 december 15.00
Finalsteg 1 (9-24)
Finalsteg 2 (1-8 + 8 från steg 1)
Finalsteg 3 (8 bästa från steg 2)
 
 
 
 
Högerhänt Aker, Christer
Wåxnäs BC NOR Onsdagen den 25 november 18.00
Lördagen den 12 december 11.00
Lördagen den 12 december 14.30
Finalsteg 1 (9-24)
 
(R)
(R)
 
Högerhänt Aldén, Evelina
Hammarby IF BF SWE Lördagen den 19 december 15.00
Lördagen den 19 december 18.30
 
(R)
Högerhänt Andersin, Erik
Stureby BK SWE Lördagen den 19 december 15.00
Lördagen den 19 december 18.30
Lördagen den 19 december 22.00 (Ändrad starttid!)
Finalsteg 1 (9-24)
Finalsteg 2 (1-8 + 8 från steg 1)
Finalsteg 3 (8 bästa från steg 2)
 
(R)
(R)
 
 
 
Högerhänt Andersson, Daniel
BK Jösse SWE Onsdagen den 25 november 18.00
 
Högerhänt Andersson, Katarina
BK Pollux SWE Söndagen den 6 december 13.30
 
Vänsterhänt Andersson, Magnus
BK Ettan/Brasken SWE Fredagen den 18 december 14.00
Fredagen den 18 december 17.30
Lördagen den 19 december 18.30
 
(R)
(R)
Högerhänt Andersson, Magnus Ö
Örta IF SWE Lördagen den 12 december 11.00
Lördagen den 12 december 14.30
 
(R)
Vänsterhänt Andréason, Timmy
Sundbybergs IK SWE Måndagen den 14 december 15.00
Måndagen den 14 december 18.00
Finalsteg 1 (9-24)
 
(R)
 
Högerhänt Arnesen, Henry
Bk Bågen NOR Lördagen den 7 november 13.30 Early bird
Lördagen den 19 december 15.00
Lördagen den 19 december 22.00 (Ändrad starttid!)
 
(R)
(R)
Högerhänt Berg Almestrand, Line
Ringerike BK NOR Fredagen den 18 december 21.00 (Ändrad starttid!)
Lördagen den 19 december 11.30
 
(R)
Högerhänt Bergersen, Grethe
Glåmdal BK NOR Måndagen den 14 december 18.00
 
Högerhänt Berglund, Åke
Lekvattnets BK SWE Lördagen den 7 november 10.00 Early bird
 
Högerhänt Biehl, Joakim
BK Bågen SWE Lördagen den 5 december 11.00
Måndagen den 14 december 18.00
Fredagen den 18 december 17.30
 
(R)
(R)
Högerhänt Biehl, Werner
BK Bågen SWE Måndagen den 14 december 18.00
 
Vänsterhänt Blomström, Robin
Umeå IK SWE Lördagen den 19 december 11.30
Lördagen den 19 december 18.30
Lördagen den 19 december 22.00 (Ändrad starttid!)
 
(R)
(R)
Vänsterhänt Bonde, Erik
Wåxnäs BC SWE Lördagen den 7 november 10.00 Early bird
 
Högerhänt Brusewitz, Peter
BK Kåess SWE Lördagen den 12 december 11.00
Lördagen den 12 december 14.30
 
(R)
Högerhänt Bäcklund, Bengt
Wåxnäs BC SWE Lördagen den 7 november 10.00 Early bird
 
Vänsterhänt Bönström, Andreas
Lekvattnets BK SWE Onsdagen den 25 november 18.00
Lördagen den 19 december 22.00 (Ändrad starttid!)
 
(R)
Högerhänt Börlin, Kent
BK Örnen SWE Lördagen den 19 december 11.30
 
Högerhänt Carle, Amanda
BK Hovfjället SWE Måndagen den 14 december 15.00
 
Högerhänt Carle, Ida
BK Hovfjället SWE Måndagen den 14 december 15.00
 
Högerhänt Carle, Linus
Wåxnäs BC SWE Lördagen den 31 oktober 10.00 Early bird
Lördagen den 31 oktober 13.30 Early bird
Fredagen den 18 december 21.00 (Ändrad starttid!)
 
(R)
(R)
Högerhänt Dahlgren, Frida
BK Pollux SWE Onsdagen den 25 november 18.00
Lördagen den 19 december 18.30
 
(R)
Högerhänt Dahlin, Jonas
BK Jösse SWE Onsdagen den 25 november 18.00
 
Högerhänt Dahlman, Åke
BS Almen SWE Lördagen den 19 december 15.00
 
Högerhänt Edén, Tobias
BK Cobber´s SWE Lördagen den 12 december 11.00
 
Högerhänt Einarsson, Morgan
BK Stjerne SWE Lördagen den 7 november 13.30 Early bird
 
Högerhänt Eklund, Dennis
Stureby BK SWE Måndagen den 14 december 15.00
Måndagen den 14 december 18.00
Finalsteg 1 (9-24)
Finalsteg 2 (1-8 + 8 från steg 1)
 
(R)
 
 
Högerhänt Elf, Jan-Erik
BK Tegnér SWE Söndagen den 13 december 11.00
 
Högerhänt Elf, Jan-Peter
BK Tegnér SWE Söndagen den 13 december 11.00
 
Högerhänt Eliasson, Karl-Johan
BK Jösse SWE Onsdagen den 25 november 18.00
 
Högerhänt Eliasson, Robert
BK Jösse SWE Måndagen den 14 december 15.00
 
Högerhänt Engblom, Christina
BK Hovfjället SWE Lördagen den 7 november 13.30 Early bird
 
Högerhänt Engblom, Conny
Lekvattnets BK SWE Lördagen den 7 november 13.30 Early bird
 
Högerhänt Engström, Amanda
BK Kaskad SWE Lördagen den 7 november 10.00 Early bird
Fredagen den 18 december 14.00
 
(R)
Högerhänt Eriksson, Marcus
BK Norden SWE Fredagen den 18 december 17.30
 
Högerhänt Eriksson, Niclas
BK Tegnér SWE Lördagen den 19 december 11.30
Finalsteg 2 (1-8 + 8 från steg 1)
 
 
Högerhänt Eriksson, Tobias
Valdres BK NOR Lördagen den 31 oktober 13.30 Early bird
Måndagen den 14 december 15.00
Lördagen den 19 december 15.00
Finalsteg 1 (9-24)
 
(R)
(R)
 
Högerhänt Eriksson, Tobias
Lekvattnets BK SWE Lördagen den 31 oktober 10.00 Early bird
 
Högerhänt Flobergsundet, Martin
solør bk NOR Lördagen den 19 december 18.30
 
Högerhänt Fredriksson, Anders
Edsbowlarna SWE Söndagen den 13 december 11.00
Söndagen den 13 december 14.30
 
(R)
Högerhänt Fuxholt, Fredrik
BK Jösse SWE Onsdagen den 25 november 18.00
 
Högerhänt Färnlycke, Daniel
Åkeshovs BK SWE Lördagen den 7 november 13.30 Early bird
 
Vänsterhänt Gauffin, Claes
NBC Gullmarsplan BC SWE Måndagen den 14 december 15.00
Finalsteg 2 (1-8 + 8 från steg 1)
 
 
Högerhänt Gether, Hans Fredrik
Gokstad BK NOR Fredagen den 18 december 14.00
Fredagen den 18 december 21.00 (Ändrad starttid!)
Lördagen den 19 december 15.00
 
(R)
(R)
Högerhänt Grundström, Kjell
BK Nolia SWE Lördagen den 19 december 11.30
Lördagen den 19 december 18.30
 
(R)
Högerhänt Göthberg, Leif
BK Nobel SWE Lördagen den 5 december 11.00
 
Högerhänt Hagelberg, Kristoffer
Olofströms BS SWE Fredagen den 18 december 17.30
Lördagen den 19 december 11.30
Finalsteg 2 (1-8 + 8 från steg 1)
Finalsteg 3 (8 bästa från steg 2)
 
(R)
 
 
Högerhänt Haglund, Gunde
Lekvattnets BK SWE Lördagen den 7 november 13.30 Early bird
 
Högerhänt Hagman, Lars
BK Tegnér SWE Lördagen den 5 december 11.00
Fredagen den 18 december 14.00
Fredagen den 18 december 17.30
 
(R)
(R)
Högerhänt Hamnes, Inge
Solør BK NOR Lördagen den 12 december 11.00
Lördagen den 12 december 14.30
 
(R)
Högerhänt Hansen, Allan
BK Nobel SWE Fredagen den 18 december 17.30
 
Högerhänt Hansson, Oscar
BK Stjerne SWE Lördagen den 7 november 13.30 Early bird
 
Högerhänt Hardarson, Hafthor
Höganäs BC ISL Fredagen den 18 december 17.30
Finalsteg 1 (9-24)
Finalsteg 2 (1-8 + 8 från steg 1)
 
 
 
Högerhänt Helldén, Johan
BKF Falkenberg SWE Fredagen den 18 december 17.30
Finalsteg 2 (1-8 + 8 från steg 1)
Finalsteg 3 (8 bästa från steg 2)
Stegfinal 3. Vinnaren vs Plac. 1
 
 
 
 
Högerhänt Hellström, Peter
Team Clan BK SWE Lördagen den 19 december 15.00
Lördagen den 19 december 18.30
Finalsteg 1 (9-24)
 
(R)
 
Högerhänt Henriksson, Tomas
BK Bågen SWE Lördagen den 12 december 14.30
 
Högerhänt Hermansson, Stig
BK Nobel SWE Lördagen den 5 december 11.00
 
Högerhänt Hultman, Michael
BK Nolia SWE Lördagen den 19 december 11.30
Lördagen den 19 december 18.30
Lördagen den 19 december 22.00 (Ändrad starttid!)
 
(R)
(R)
Högerhänt Håkansson, Susanne
BK Hovfjället SWE Lördagen den 7 november 13.30 Early bird
 
Högerhänt Jansson, Göran
BK Bågen SWE Lördagen den 12 december 14.30
Måndagen den 14 december 18.00
 
(R)
Högerhänt Jansson, Markus
BK Jösse SWE Onsdagen den 25 november 18.00
Måndagen den 14 december 15.00
Måndagen den 14 december 18.00
Finalsteg 2 (1-8 + 8 från steg 1)
Finalsteg 3 (8 bästa från steg 2)
Stegfinal 1. Plac. 4 vs Plac. 3
Stegfinal 2. Vinnaren vs Plac. 2
 
(R)
(R)
 
 
 
 
Högerhänt Jansson, Raymond
BK Jösse SWE Onsdagen den 25 november 18.00
Lördagen den 19 december 18.30
Finalsteg 1 (9-24)
Finalsteg 2 (1-8 + 8 från steg 1)
 
(R)
 
 
Högerhänt Johansen, Cato
Sarpsborg BK NOR Lördagen den 12 december 14.30
 
Vänsterhänt Johansson, Jan
BK Bågen SWE Lördagen den 7 november 10.00 Early bird
 
Högerhänt Johansson, Kenneth
BK Bågen SWE Onsdagen den 25 november 18.00
Lördagen den 5 december 11.00
 
(R)
Högerhänt Johansson, Lennart
BK Taifun SWE Fredagen den 18 december 21.00 (Ändrad starttid!)
 
Högerhänt Johansson, Magnus
BK Bågen SWE Måndagen den 14 december 18.00
 
Högerhänt Johansson, Mikael
BK Jösse SWE Söndagen den 13 december 14.30
 
Högerhänt Johnsson, Helén
Spader Dam SWE Fredagen den 18 december 14.00
Lördagen den 19 december 11.30
Finalsteg 1 (9-24)
Finalsteg 2 (1-8 + 8 från steg 1)
Finalsteg 3 (8 bästa från steg 2)
 
(R)
 
 
 
Högerhänt Kalgraff, Andreas
Sofiemyr NOR Lördagen den 19 december 18.30
 
Högerhänt Kanold, Mikael
Sundbybergs IK SWE Måndagen den 14 december 15.00
Måndagen den 14 december 18.00
Finalsteg 2 (1-8 + 8 från steg 1)
 
(R)
 
Högerhänt Karlsson, Marcus
BK Nobel SWE Lördagen den 5 december 11.00
 
Högerhänt Karlsson, Thomas
Västerås SK BK SWE Lördagen den 7 november 10.00 Early bird
 
Högerhänt Karlsson, Tobias
AIK SWE Fredagen den 18 december 14.00
Fredagen den 18 december 17.30
Finalsteg 2 (1-8 + 8 från steg 1)
Finalsteg 3 (8 bästa från steg 2)
Stegfinal 2. Vinnaren vs Plac. 2
Stegfinal 3. Vinnaren vs Plac. 1
 
(R)
 
 
 
 
Högerhänt Karlsson, Tomas
Västerås SK BK SWE Lördagen den 7 november 10.00 Early bird
 
Högerhänt Kittelsen, Per
Solør BK NOR Lördagen den 31 oktober 13.30 Early bird
Fredagen den 18 december 21.00 (Ändrad starttid!)
 
(R)
Högerhänt Kratz, Christian
Ettan/Brasken SWE Lördagen den 19 december 11.30
 
Högerhänt Kristiansen, Geir Ståle
BK Bågen NOR Lördagen den 12 december 11.00
Lördagen den 12 december 14.30
 
(R)
Vänsterhänt Källberg, Robert
BK Taifun SWE Söndagen den 6 december 13.30
 
Högerhänt Larsson, Sören
BK Tegnér SWE Lördagen den 5 december 11.00
Fredagen den 18 december 14.00
 
(R)
Högerhänt Leandersson, Tomas
Team Pergamon BC SWE Lördagen den 19 december 11.30
Lördagen den 19 december 15.00
Lördagen den 19 december 22.00 (Ändrad starttid!)
Finalsteg 1 (9-24)
Finalsteg 2 (1-8 + 8 från steg 1)
 
(R)
(R)
 
 
Högerhänt Lehmann, Simen
Gokstad BK NOR Fredagen den 18 december 14.00
Fredagen den 18 december 21.00 (Ändrad starttid!)
Lördagen den 19 december 15.00
 
(R)
(R)
Högerhänt Lillemo, Jimmy
BK Stjerne SWE Lördagen den 31 oktober 13.30 Early bird
Söndagen den 13 december 14.30
Fredagen den 18 december 14.00
 
(R)
(R)
Högerhänt Lindblom, Mattias
Wåxnäs BC SWE Fredagen den 18 december 17.30
 
Högerhänt Lindbäck, Lars
Wåxnäs BC SWE Lördagen den 5 december 11.00
Lördagen den 12 december 11.00
Fredagen den 18 december 14.00
Finalsteg 2 (1-8 + 8 från steg 1)
 
(R)
(R)
 
Vänsterhänt Lindh, Lars
BK Tegnér SWE Lördagen den 5 december 11.00
Lördagen den 12 december 11.00
Fredagen den 18 december 14.00
 
(R)
(R)
Högerhänt Lindqvist, Björn
BK Jösse SWE Söndagen den 13 december 11.00
Söndagen den 13 december 14.30
 
(R)
Högerhänt Lunde, Tor-Öyvind
Fossen BK NOR Söndagen den 13 december 11.00
Söndagen den 13 december 14.30
 
(R)
Högerhänt Mattsson, Ola
KS Edsbowlarna SWE Söndagen den 13 december 11.00
Söndagen den 13 december 14.30
 
(R)
Högerhänt Mattsson, Simon
BK Force SWE Måndagen den 14 december 15.00
Måndagen den 14 december 18.00
Lördagen den 19 december 22.00 (Ändrad starttid!)
 
(R)
(R)
Högerhänt Mellberg, Christer
Karlstad BK SWE Lördagen den 19 december 15.00
 
Högerhänt Mellembråten, Per-Olav
Lekvattnets BK SWE Lördagen den 7 november 13.30 Early bird
Måndagen den 14 december 18.00
 
(R)
Högerhänt Moberget, Rolf
Arvika BC SWE Onsdagen den 25 november 18.00
Måndagen den 14 december 18.00
Lördagen den 19 december 18.30
 
(R)
(R)
Högerhänt Myhre, Emil
Elverum BK NOR Onsdagen den 25 november 18.00
 
Högerhänt Nejd, Stig
Lekvattnets BK SWE Lördagen den 19 december 15.00
 
Högerhänt Nenzén, Peter
Wåxnäs BC SWE Fredagen den 18 december 17.30
 
Högerhänt Nerdrum, Håkon
Bk Bågen NOR Måndagen den 14 december 18.00
 
Högerhänt Nilsson, Mattias
BK Jösse SWE Lördagen den 5 december 11.00
Måndagen den 14 december 18.00
 
(R)
Vänsterhänt Nilsson, Stefan
BK Nobel SWE Lördagen den 12 december 11.00
Lördagen den 12 december 14.30
Fredagen den 18 december 14.00
 
(R)
(R)
Högerhänt Odbert, Niclas
BK Glam SWE Lördagen den 7 november 10.00 Early bird
 
Högerhänt Ojala, Kim
Team Pergamon BC SWE Fredagen den 18 december 17.30
Lördagen den 19 december 11.30
Lördagen den 19 december 15.00
Finalsteg 1 (9-24)
 
(R)
(R)
 
Högerhänt Olsen, Martin
Frogner BK NOR Fredagen den 18 december 14.00
Fredagen den 18 december 21.00 (Ändrad starttid!)
Lördagen den 19 december 18.30
 
(R)
(R)
Högerhänt Olsen, Olav J
Frogner BK NOR Fredagen den 18 december 14.00
Fredagen den 18 december 21.00 (Ändrad starttid!)
Lördagen den 19 december 18.30
 
(R)
(R)
Vänsterhänt Olsson, Mattias
Team Pergamon BC SWE Fredagen den 18 december 17.30
Lördagen den 19 december 15.00
Finalsteg 1 (9-24)
Finalsteg 2 (1-8 + 8 från steg 1)
Finalsteg 3 (8 bästa från steg 2)
Stegfinal 1. Plac. 4 vs Plac. 3
 
(R)
 
 
 
 
Högerhänt Olsson, Tomas
Wåxnäs BC SWE Lördagen den 7 november 10.00 Early bird
Fredagen den 18 december 17.30
 
(R)
Högerhänt Persson, Gertrud
BK Hovfjället SWE Söndagen den 13 december 14.30
 
Högerhänt Persson, Jan
Lekvattnets BK SWE Lördagen den 31 oktober 10.00 Early bird
 
Vänsterhänt Persson, Jonas
BK Bågen SWE Lördagen den 7 november 13.30 Early bird
Lördagen den 5 december 11.00
Fredagen den 18 december 21.00 (Ändrad starttid!)
 
(R)
(R)
Vänsterhänt Robinson, Ian
AIK SWE Måndagen den 14 december 15.00
Måndagen den 14 december 18.00
Lördagen den 19 december 22.00 (Ändrad starttid!)
Finalsteg 1 (9-24)
 
(R)
(R)
 
Högerhänt Rontti, Vesa
IKW/Köping BK SWE Lördagen den 7 november 10.00 Early bird
Lördagen den 7 november 13.30 Early bird
 
(R)
Högerhänt Rudshagen, Bjørn
Glåmdal/BK Bågen NOR Lördagen den 31 oktober 10.00 Early bird
Söndagen den 13 december 11.00
Finalsteg 1 (9-24)
 
(R)
 
Högerhänt Rydberg, Mattias
BK Jösse SWE Lördagen den 19 december 11.30
 
Högerhänt Simonsson, Mikael
BKF Falkenberg SWE Lördagen den 31 oktober 13.30 Early bird
Lördagen den 7 november 13.30 Early bird
Söndagen den 6 december 13.30
 
(R)
(R)
Högerhänt Sjöberg, Eric
BK Bågen SWE Lördagen den 31 oktober 10.00 Early bird
Onsdagen den 25 november 18.00
Lördagen den 19 december 15.00
 
(R)
(R)
Högerhänt Sjögren, Emil
Wåxnäs BC SWE Onsdagen den 25 november 18.00
 
Högerhänt Skoglund, Andreas
Solør BK NOR Lördagen den 5 december 11.00
 
Högerhänt Skoglund, Simen
Solør BK NOR Lördagen den 5 december 11.00
 
Vänsterhänt Sparby, Jan Cato
solørbk NOR Lördagen den 7 november 13.30 Early bird
Lördagen den 12 december 14.30
 
(R)
Högerhänt Strömberg, Daniel
Sundbybergs IK SWE Måndagen den 14 december 15.00
Måndagen den 14 december 18.00
 
(R)
Vänsterhänt Syvertsson, Mats
Lekvattnets BK SWE Lördagen den 31 oktober 10.00 Early bird
 
Högerhänt Thomasson, Lars
Lekvattnets BK SWE Lördagen den 31 oktober 10.00 Early bird
Söndagen den 6 december 13.30
Lördagen den 19 december 22.00 (Ändrad starttid!)
 
(R)
(R)
Högerhänt Thunberg, Klas
BK Nobel SWE Lördagen den 5 december 11.00
 
Högerhänt Togö, Totte
Zorrow Club SWE Fredagen den 18 december 14.00
Fredagen den 18 december 17.30
Lördagen den 19 december 18.30
 
(R)
(R)
Högerhänt Tomasson, Kenneth
BK Stjerne SWE Lördagen den 31 oktober 13.30 Early bird
 
Högerhänt Torgeirson, Grace
Gjøvik BK NOR Lördagen den 12 december 11.00
Lördagen den 12 december 14.30
 
(R)
Högerhänt Viggen, Olav
solör BK NOR Lördagen den 31 oktober 13.30 Early bird
 
Högerhänt Vikström, Jan
Christinehamns BK SWE Lördagen den 31 oktober 10.00 Early bird
 
Högerhänt Wahlgren, Karl
IS Göta SWE Fredagen den 18 december 14.00
Lördagen den 19 december 11.30
Lördagen den 19 december 15.00
 
(R)
(R)
Högerhänt Wahlström, Mats
Marbodals BS SWE Lördagen den 12 december 11.00
Lördagen den 12 december 14.30
 
(R)
Högerhänt Westberg, Sonny
BK Stjerne SWE Lördagen den 31 oktober 13.30 Early bird
Lördagen den 12 december 11.00
 
(R)
Vänsterhänt Wester, Andreas
BK Accic SWE Söndagen den 13 december 11.00
Söndagen den 13 december 14.30
Måndagen den 14 december 15.00
 
(R)
(R)
Högerhänt Westin, Johnny
BK Jösse SWE Lördagen den 31 oktober 13.30 Early bird
 
Högerhänt Westin, Peter
Wåxnäs BC SWE Lördagen den 31 oktober 13.30 Early bird
Fredagen den 18 december 21.00 (Ändrad starttid!)
Finalsteg 1 (9-24)
 
(R)
 
Högerhänt Wetterberg, Mattias
Team Pergamon BC SWE Fredagen den 18 december 17.30
Lördagen den 19 december 15.00
Lördagen den 19 december 18.30
 
(R)
(R)

 =  Högerhänt
 =  Vänsterhänt